بعد از خرید

تمام محصولات راه دکتری شامل یک سال گارانتی می‌باشد، و در صورت معیوب بودن DVD ، واحد گارانتی شماره DVD مورد نظر را پس از عودت دی وی دی مذکور به انبارداری از سوی شما، پس از بررسی برایتان ارسال می‌نماید. ( لازم به توضیح است که تمام DVD ها قبل از ارسال از لحاظ سلامت چک می‌شوند)

خیر، محصولات فقط در صورت عدم پخش گارانتی می‌شوند، البته در صورت احراز هویت خریدار با دریافت مبلغ جزئی DVD مورد نظر برای درخواست کننده ارسال خواهد شد.

برای سفارشات شهرستان تمام ارسالات با سریع‌ترین سیستم ارسال بسته در کشور (پست پیشتاز) ارسال می‌شود و تقریبا بین ۲ الی ۳ روز کاری این پروسه طول خواهد کشید و برای سفارشات شهر تهران طبق زمان‌بندی زیر برایتان ارسال خواهد شد.

 

اطلاعات مرتبط با روش های ارسال:

 

هزینهزمان دریافتزمان ارسالزمان ثبت سفارشروش دریافت
۱ تا ۳ روز کاری بعد از ارسال
همان روز ثبت سفارشتا قبل از ۱۱ صبح دریافت پستی(پیشتاز)
اولین روز کاری بعدبعد از ۱۱ صبح
روز ارسال
همان روز ثبت سفارشتا قبل از ٣ بعد از ظهر دریافت پیک موتوری (تهران)
اولین روز کاری بعدبعد از ٣ بعد از ظهر

تقریبا بعد از یک روز از زمان سفارش یک پیامک، حاوی کد ۲۴ رقمی ( شماره مرسوله ) برای شماره همراه شما ارسال می‌شود که می‌توانید با مراجعه به پست و یا از طریق کلیک بر روی اینجا آمار لحظه‌ای از وضعیت بسته‌ی سفارشتان را داشته باشید.

ما برای سهولت در استفاده از فیلم های آموزشی راه دکتری، در لینک زیر نرم افزار های مورد نیاز را قرار داده ایم و شما به راحتی می توانید، آن ها را دانلود و نصب کنید.

دانلود نرم افزار های مورد نیاز برای تماشای ویدیو ها و فایل های متنی
با نرم افزار VLC Player در هنگام پخش خطا می دهد …

رفع خطای vlc

پس از خرید منابع از راه دکتری ، آن دسته از محصولاتی که دارای جزوه باشند به همراه محصولات سفارشی ، کد جزوه نیز به همراه سفارش برای شما ارسال میشود که می توانید از طریق لینک phdkonkoor.com/jozve کد خود را وارد نمایید و به لینک دانلود جزوه دسترسی پیدا کنید.

قبل از خرید

برای سفارش شما می‌توانید از فروشگاه‌های مجاز راه دکتری ، فروشگاه اینترنتیwww.phdkonkoor.com  و مرکز مشاوره اصلی راه دکتری با شماره تماس‌های اعلام شده در سایت راه دکتری، منابع آموزشی مورد نیاز خودتان را سفارش دهید)

فروشگاه اینترنتی راه دکتری دارنده نماد اعتماد الکترونیکی (پایین و سمت راست صفحه قسمت فوتر سایت) می‌باشد و از امن‌ترین درگاه پرداخت کشور، به پرداخت برای سفارشات خود استفاده می‌کند، شما عزیزان با خیالی راحت می‌توانید سفارشات خودتان را در سایت پرواز ثبت نمایید و در صورت هرگونه مشکل در فروشگاه اینترنتی پرواز می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵ در تماس باشید.

بله، در صورتی که از سازمان سازمان سنجش در منابع کنکور ارشد و دکتری هرگونه تغییری ایجاد شود، گروه آموزشی راه دکتری تا زمانی که اصلاحات مورد نیاز را در منابع خود انجام ندهد، از فروش آن خودداری کرده است، بنابراین تمام محصولاتی را که برای کنکور سال جدید قابل استفاده هستند، در سایت راه دکتری مشاهده خواهید کرد.