preloader

سوالات متداول

در این قسمت به سوالات متداول شما دانشجویان گرامی پاسخ داده شده است

تمام محصولات راه دکتری شامل چهار سال گارانتی می‌باشد، و در صورت بروز مشکل و یا معیوب بودن DVD ، واحد گارانتی شماره DVD مورد نظر را سریعا برایتان ارسال می‌نماید. ( لازم به توضیح است که تمام DVD ها قبل از ارسال از لحاظ سلامت چک می‌شوند)

خیر، محصولات فقط در صورت عدم پخش گارانتی می‌شوند، البته در صورت احراز هویت خریدار با دریافت مبلغ جزئی DVD مورد نظر برای درخواست کننده ارسال خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی راه دکتری دارنده نماد اعتماد الکترونیکی (پایین و سمت چپ صفحه) می‌باشد و از امن‌ترین درگاه پرداخت کشور، به پرداخت برای سفارشات خود استفاده می‌کند، شما عزیزان با خیالی راحت می‌توانید سفارشات خودتان را در سایت پرواز ثبت نمایید و در صورت هرگونه مشکل در فروشگاه اینترنتی پرواز می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۵۰۱۰۴۲ در تماس باشید.

برای سفارش شما می‌توانید از فروشگاه‌های مجاز راه دکتری ، فروشگاه اینترنتیwww.phdkonkoor.com  و مرکز مشاوره اصلی راه دکتری با شماره تماس‌های اعلام شده در سایت راه دکتری، منابع آموزشی مورد نیاز خودتان را سفارش دهید)

برای سفارشات شهرستان تمام ارسالات با سریع‌ترین سیستم ارسال بسته در کشور (پست پیشتاز) ارسال می‌شود و تقریبا بین ۲ الی ۳ روز کاری این پروسه طول خواهد کشید و برای سفارشات شهر تهران طبق زمان‌بندی زیر برایتان ارسال خواهد شد.

 

اطلاعات مرتبط با روش های ارسال:

 

هزینه زمان دریافت زمان ارسال زمان ثبت سفارش روش دریافت
وابسته به وزن بسته خریداری شده(نرخ مصوب اداره پست)
۱ تا ۳ روز کاری بعد از ارسال
همان روز ثبت سفارش تا قبل از ۱۱ صبح دریافت پستی(پیشتاز)
اولین روز کاری بعد بعد از ۱۱ صبح
مستقل از تعداد آموزش است. اما با توجه به هزینه اعلام شده از طرف پیک موتوری، بسته به محل های محدوده مرکز تهران (۱۱/۰۰۰ تومان)و خارج از محدوده مرکز تهران(۱۶/۰۰۰ تومان)، متغیر است.
روز ارسال
همان روز ثبت سفارش تا قبل از ٣ بعد از ظهر دریافت پیک موتوری (تهران)
اولین روز کاری بعد بعد از ٣ بعد از ظهر

تقریبا بعد از یک روز از زمان سفارش یک پیامک، حاوی کد ۲۴ رقمی ( شماره مرسوله ) برای شماره همراه شما ارسال می‌شود که می‌توانید با مراجعه به پست و یا از طریق کلیک بر روی اینجا آمار لحظه‌ای از وضعیت بسته‌ی سفارشتان را داشته باشید.

بله، در صورتی که از سازمان سازمان سنجش در منابع کنکور ارشد و دکتری هرگونه تغییری ایجاد شود، گروه آموزشی راه دکتری تا زمانی که اصلاحات مورد نیاز را در منابع خود انجام ندهد، از فروش آن خودداری کرده است، بنابراین تمام محصولاتی را که برای کنکور سال جدید قابل استفاده هستند، در سایت راه دکتری مشاهده خواهید کرد.

© هر گونه کپی برداری، تقلید و یا باز نشر غیرقانونی بوده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.